Úvodní stránka » O nás

O nás

Stavění kachlových kamen a krbů bylo pro mne nejdříve koníčkem. Poznal jsem při práci zkušené praktiky, kteří znali tradiční postupy a navazovali tak na řemeslnou erudici zkušených kamnářů. Současný rozvoj moderních technologií usnadňuje některé stavební postupy a přináší do tradičního kamnářství mimořádně odolné materiály. Stále přísnější požadavky na bezpečnost provozu však vyžadují vysokou spolehlivost stavebních dílů a preciznost montáže. 

Pro udržení vysokého standardu kamnářské práce jsem absolvoval v Česku specializovanou Střední školu v Horní Bříze zaměřenou na obory kamnářství a výrobu keramiky. Studium jsem ukončil odbornou zkouškou a získal výuční list v oboru kamnář s vyznamenáním. 

Prohlášení

Vlastníkem a provozovatelem internetových stránek www.kamnarstvi-dusek.cz je firma Kamnářství Dušek se sídlem Pálenecká 176, Hradec Králové, PSČ 503 11, zapsaná v Živnostenském rejstříku od 29. 9. 2010, vedeném u Magistrátu města Hradec Králové, IČ: 873 38 122, která je v souladu se zák. č. 121/2000 Sb., autorský zákon, oprávněna vykonávat majetková práva k těmto internetovým stránkám (dále jen "Provozovatel").

Kamnářství Dušek jako provozovateli náleží všechna autorská práva k veškerému obsahu, který Provozovatel umísťuje na stránkách www.kamnarstvi-dusek.cz, včetně textu, designu stránek a veškerých vyobrazení na těchto stránkách, jakož i k výběru a způsobu uspořádání souborů obsažených na těchto stránkách. Výstupní data, ani žádné jiné materiály z těchto Webových stránek nesmí být použity ke komerčním účelům, za účelem podnikání či za účelem vlastního obohacování.

Kamnářství Dušek


Kontakt

Dušek Vít
Pálenecká 176, Hradec Králové 503 11
+420603525390

Oblíbené odkazy

Flag Counter